Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIETYCH-01.11.2008

1. Dzisiaj w  UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. udział we Mszy Św. jest obowiązkowy. Nie zastępuje go nawiedzenie grobów naszych zmarłych na cmentarzu. Natomiast w niedzielę WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH - DZIEŃ ZADUSZNY. Msze Św. 1 i 2 listopada według rozkładu niedzielnego.

2. Od dzisiaj, każdy kto nawiedzi cmentarz, kościół lub kaplicę, może zyskać ODPUST ZUPEŁNY za zmarłych - każdego dnia do 8 listopada. Należy być w stanie łaski uświęcającej oraz odmówić wyznanie wiary i modlitwę w intencji Kościoła i Papieża. Korzystajmy z tego wstawiennictwa za zmarłych.

3. Takim ofiarowaniem modlitwy w celu uzyskania odpustu może być udział w RÓŻAŃCU WYPOMINKOWYM. W naszej Kaplicy rozpoczyna się dzisiaj o godz.18.00 i trwać będą przez cały listopad a w poniedziałki o 18.30 będzie odprawiana Msza Św. zbiorowa za zmarłych polecanych w Wypominkach.

4. Zmiana TAJEMNIC ŻYWEGO RÓŻAŃCA w II sobotę miesiąca – 8.XI. po wieczornej Mszy Św.

5. W Uroczystość Wszystkich Świętych, o godz. 14.30 wyruszy spod Bramy Głównej Cmentarza w Szczecinie modlitewna procesja w intencji zmarłych. Na zakończenie procesji - o godz. 15.00 - zostanie odprawiona Msza Św. celebrowana przez Księdza Arcybiskupa Zygmunta Kamińskiego.

 

[1]      «      530      »      [577]

WyszukiwarkaAktualności parafialne
© 2003-2018 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu