Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie

NIEDZIELA PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO - 14.09.2008

 

1.   Nasza parafia została zaproszona na Uroczystości Odpustowe. Ks. Dziekan zaprasza dzisiaj -14.IX -w Święto PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO; a wspólnota parafialna NMP BOLESNEJ  Z MIERZYNA na jutro -15.IX.-  na godz. 18.00.

2.   We wtorek /16.IX/ o g. 19.30 SPOTKANIE MODLITEWNE. Zapraszamy!

3.   W środę o godz. 18.00 STAŁA NOWENNA DO WSPOMOŻYCIELKI. Zachęcamy do włączania się do Stowarzyszenia Wspomozycielki Wiernych. Po Mszy św. modlitwy wstawiennicze i modlitwy przed Ołtarzem Wspomożycielki.

4.   Spotkanie SALEZJANÓW WSPÓŁPRACOWNIKÓW w czwartek o g. 19.30.

5.   Spotkanie osób zainteresowanych Wspólnotą TAIZE w piątek o g.19.30 w kaplicy.

6.   W sobotę o 8.40 śpiew Godzinek do MB.

7.   W przyszłą niedzielę  - 21.IX - na Mszy Św. o godz. 13.15 zostaną poświęcone Katechizmy dla dzieci przygotowujących się do I KOMUNII Świętej. Po Eucharystii spotkanie organizacyjne dla Rodziców klas drugich Szkoły Podstawowej.

8.   Zapraszamy do  MODELARNII Św. Dominika Savio. Spotkania dla Chętnych chłopców i dziewcząt. we wtorki i czwartki w godz. od 16.00-18.00 do salce nr 1.

9.   Zapraszamy młodzież codziennie do Oratorium od 18.00 do 21.00.

10.   Spotkania Szachowe dla dzieci, młodzieży i osób starszych w każdą środę od godz. 15.00.

11.   W sklepiku znajduje się ilustrowany album „ROK ŚW. PAWŁA” przybliżający nam osobę Tego wielkiego Apostoła. Do Albumu dołączona jest płyta z listami Św. Pawła czytanymi przez aktorów Teatru Starego z Krakowa. O Patronie Roku Św. Pawle odnajdziemy artykuły w specjalnym, jubileuszowym numerze czasopisma „DOBRE NOWINY”. Są również kieszonkowe kalendarze na 2009 z wszystkimi czytaniami na poszczególne dni roku.

12.   Zapraszamy osoby, które zakończyły edukację a pragną przyjąć sakrament bierzmowania na spotkania przygotowawcze. Wszelkie informacje u ks. Krzysztofa.

13.   Osoby, które chcą przyjąć na stancję studentów proszone są o podanie adresów w kancelarii lub zakrystii.

14.   KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI w naszej Parafii rozpocznie się 13.X.2008.

15.   Zwracamy się z prośbą o udzielenie pomocy przebywającej na terenie naszej parafii POLSKIEJ RODZINIE Z BIAŁORUSI - MATKI Z TRÓJKĄ DZIECI. Poszukujemy dla nich stancji, czy też mieszkania. Dzieci uczą się już w naszych szkołach. Dla matki szukamy również pracy. Wszelkie informacje u s. Zofii. Za życzliwość serdeczne Bóg Zapłać.

16.   Dziękujemy za ofiary składane na budowę naszej Świątyni. W piątek został zalany w 2/3 strop w części ceramicznej, tj. pomieszczeniach gospodarczych. Natomiast w kaplicy wymieniamy aktualnie kaloryfery. Zostały już zakupione i zawieszone na bocznych ścianach. Pozostały nam jeszcze do zakupienia kaloryfery w prezbiterium.  Do końca września chcemy podłączyć je do systemu grzewczego. Polecajmy Bogu w codziennych modlitwach nasz wspólny trud remontów i budowy.

 

[1]      «      536      »      [576]

WyszukiwarkaAktualności parafialne
© 2003-2018 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu