Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie

IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 01.02.2009

 

1.    Jutro /2.II.2009/ obchodzimy ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO – tzw. /Matki Bożej Gromnicznej/. Na wszystkich Mszach Św. o godz. 7.00, 9.00, 18.30 zostaną poświęcone świece.

ü  W TYM DNIU TRZYMAJĄC W DŁONIACH ZAPALONE ŚWIECE WYZNAJEMY WIARĘ W JEZUSA CHRYSTUSA, KTÓRY JEST ŚWIATŁOŚCIĄ W ŻYCIU NASZYCH RODZIN, PARAFII I JEDYNĄ PROPOZYCJĄ PEŁNI ŻYCIA DLA CAŁEGO ŚWIATA.

ü  Dzień ten obchodzony jest również jako ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCIA KONSEKROWANEGO.

2.    Jutro przypada miesięczne WSPOMNIENIE NASZYCH DROGICH ZMARŁYCH. O 18.00 Różaniec za zmarłych a następnie Msza św. zbiorowa. Imiona zmarłych składamy na ołtarzu Wspomożycielki.

3.    W środę o godz. 18.00 STAŁA NOWENNA DO WSPOMOŻYCIELKI. Zapraszamy do włączenia się do STOWARZYSZENIA WSPOMOŻYCIELKI WIERNYCH.

4.    W czwartek ZAPRASZAMY MINISTRANTÓW I ICH RODZICÓW na comiesięczną wspólną modlitwę. O godz. 18.00 nabożeństwo z okazją do spowiedzi i Eucharystia. Po Mszy św. spotkanie z Rodzicami ministrantów.

5.    W I PIĄTEK MIESIĄCA zapraszamy dzieci na spowiedź św. od godz.16.30, a o godz. 17.00 na Mszę Św.

6.    W I PIĄTEK MIESIĄCA ODWIEDZINY CHORYCH od godz. 8.00.

7.    W I SOBOTĘ o godz. 8.40 zapraszamy do śpiewania GODZINEK do Matki Bożej, a po wieczornej Mszy Św. na ZMIANĘ TAJEMNIC ŻYWEGO RÓŻAŃCA.

8.    Informujemy, że Kurs Przedmałżeński zacznie się w naszej Parafii 16 lutego.

9.    Polecamy aktualny miesięcznik dominikański „LIST”, który tym razem porusza sprawę jedności Kościoła, Eucharystii w aspekcie Soboru Trydenckiego i Watykańskiego II. Natomiast „Niedziela” mówi min. o błogosławieństwach udzielanych dzieciom, zamieszcza interesujący wywiad z włoskim liberałem, senatorem Marcello Perą pt. „Dlaczego wszyscy musimy uważać się za chrześcijan.

10. W przyszłą zapraszamy dzieci klas II i Rodziców na Eucharystię o godz. 14.15, na której zostaną poświęcone świece do I Komunii Św.

11. Zachęcamy do dokonywania ODPISÓW PODATKOWYCH 1% na Stowarzyszenie Wychowania Młodzieży. Szczegóły na tablicach informacyjnych.

 

[1]      «      803      »      [857]

© 2003-2024 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu